Niespodzianka w Kołobrzegu

Na zakończenie roku harcerskiego 2016/2017 nasza gromada

udała się na wyjazd-niespodziankę. Pojechaliśmy do Kołobrzegu zwiedzić Muzeum Oręża Polskiego. Mieliśmy możliwość podziwiać zbroje i broń średniowiecznych wojowników oraz przyjrzeć się bliżej mundurom z okresu I i II wojny światowej. Wszystko w bardzo ciekawy sposób tłumaczyła nam nasza Pani przewodnik. Mało tego dostaliśmy nawet pozwolenie na obejrzenie kabiny wojskowego samolotu! Następnie udaliśmy się do Skansenu Morskiego, gdzie Pan przewodnik oprowadził nas po dwóch okrętach wojennych: ORP Fala i ORP Władysławowo. Na sam koniec naszej wycieczki udaliśmy się na obiad, po którym druhny zabrały wszystkie zuchy na lody.

Nie możesz czegoś znaleźć?

Informacje

WIDZIMY SIĘ WE WRZEŚNIU! :)
 

Nasi partnerzy

 

Kontakt

 • Hufiec ZHP Goleniów
  Związek Drużyn ZHP "Rega" w Gryficach
  ul. Rodziewiczówny 2
  72-300 Gryfice
 • tel. 691 - 296 - 868 [phm. P. Kamiński]
  e-mail: komendant@zhp.gryfice.eu
 • Osoba odpowiedzialna za zawartość serwisu: pwd. Sylwester Łużny
  admin@zhp.gryfice.eu

Uwaga, ciasteczka!

Na naszej stronie również używamy ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do zapewnienia maksymalnej wygody korzystania z naszego serwisu.
Jeśli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies, możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Panel użytkownika

Free Joomla! templates by AgeThemes